Webhostingu zdarma aneb PŘESTUP

Jste nespokojeni s Vaším současným poskytovatelem webhostingu?

prestup

Tak právě tato služba je přesně pro Vás! Dnešní doba je plná poskytovatelů hostingových služeb. Ovšem všichni provozovatelé nejsou solidní a neposkytují Vám plně již zaplacené služby s předpokládaným komfortem, který si zasloužíte.

Nedostává se Vám plné technické podpory, nebo Vám další služby zřídí za nehorázné poplatky či jste moc omezování?

Řešení ?

Pošlete svého poskytovatele služeb k vodě! Nyní Vám přinášíme možnost přejít k nám, bez nutnosti placení již zaplacených hostingových služeb ve stejném časovém období u jiného provozovatele.

prestup

Jak na to ?

Přestup zdarma Vám zajistí naši pracovníci technické podpory po předložení dokladu o uhrazení stávajícího hostingu a prodloužení služeb o další rok. Přestupte k webhostingu MůjHost.NET

Jak to funguje?

Máte hosting zaplaceny u poskytovatele na 1 rok a po 5 měsících zjistíte, že jste u něho velice nespokojení a nejde to tak dál. Zašlete nám fakturu o platbě hostingu a při objednávce hostingu u www.mujhost.net dostanete dobu, kterou jste si u zaplaceného hostingu nevybrali jako bonus zdarma.

Vaši žádost o přestup k nám zašlete na náš e-mail společně s důvodem, proč stávajícího poskytovatele opouštíte. My Vaši žádost vyhodnotíme a zašleme Vám informace o dalším postupu k převodu služeb.

answer-person

Jednoduchý příklad ?

Koupili jste si webhosting u nejmenované hostingové společnosti a zaplatili jste si hosting na 1 rok.

Objednávku služeb jste udělali např. dne 1.1.2010 a obratem jste provedl platbu.

Máte vlastní doménu a webhosting. Než Vám programátor udělá webové stránky a instaluje je na doménu uběhne jistá doba.

Řekněme pro tento příklad trvalo to 2 měsíce. Než stránky získají návštěvnost trvá to další 3 měsíce.

Ale bohužel Vám poskytovatel stránky při vetší zátěži zpomaluje či Vám stránky vypne pro překročení trafiku. Zbývá vám ještě 7 měsíců zaplaceného hostingu, který je Vám na NIC !!!

Co Vám zbývá ? Přejít k MůjHost.NET. Uděláte si u nás objednávku na webhosting 1 roku, provedete platbu a jako bonus získáte těchto 7 měsíců, které jste nemohli využívat u nejmenované hostingové společnosti.

Provozovatel si vyhrazuje právo neposkytnout zvýhodnění vyplývající z tarifu tohoto bonusu.