TeamSpeak 3 hosting

Jsme licencovaný poskytovatel této služby.

Poskytujeme kvalitní hlasové služby!

TeamSpeak 3 je kvalitní a nastavitelná aplikace, která umožňuje komunikaci více lidí přes internet. Program se skládá ze dvou částí klienta a serveru. Server se chová jako hostitel pro ostatní klienty, kterých může být na tisíc. Použití tohoto programu je různé: může být použit jako dorozumívací prostředek pro spoluhráče některé z teamových her na internetu, firma snižující výdaje za telefonní hovory nebo jen osobní komunikace mezi přáteli a rodinou.

Služba TeamSpeak patří mezi nejoblíbenější nástroje firemní komunikace – nabízí velmi přívětivé grafické prostředí, TeamSpeak3 je nástupcem předchozích verzí 2 a verze Classic. Nová generace tohoto nástroje nabízí lepší výkon i kompatibilitu. Obsahuje navíc robustní cross-platformu SDK – Software Development Kit, díky němuž lze nastavit hlas během online her, komentování diskuzí, workshopů či různých online vzdělávacích relací

TeamSpeak 3 se vyznačuje velmi čistým přenosem hlasu.

Klientská aplikace je k dispozici jak pro operační systém Windows i Linux.

Nízká cena

Slot za 5,- Kč včetně DPH.

Ceník zde.

Objednávka a správa

Stránky věnované služby a provozu Team Speak 3 naleznete na http://ts3-hosting.cz včetně návodu na online objednání a odkazu na webovou administraci.

Při objednání TeamSpeak 3 serveru obdržíte TOKEN s právy na správu serveru.

Objednání Vašeho TeamSpeak 3 serveru provedete zde.

Vysoká dostupnost

Dostupnost našeho serveru je 99,99 %.