Nabídka spolupráce pro webmastery

Jako webmaster jste považován za odborníka v oblasti tvorby webových stránek a obecně lze předpokládat, že se vyznáte i v doménové problematice, včetně nároků běžných prezentací na webhosting. Vaši zákazníci dají na Vaše doporučení i ve volbě registrace vhodného doménového jména, nebo výběru poskytovatele webhostingu.

Pro nás je stejně jako pro Vás důležitá spokojenost zákazníka. Za každého nového zákazníka, kterého k nám přivedete, Vám připíšeme na partnerský účet částku 10% z objednávky na webhostingové služby. A uznejte sami, že při naší nabídce to není zrovna málo. Stačí, když si zákazník na Vaši radu objedná webhosting Unlimited za 1500 Kč na 5 let a Vaše provize již činí 750 Kč. Provizi můžete získat i pomocí upraveného odkazu o referer ID na naše webové stránky www.mujhost.net Klikne-li návštěvník Vašich stránek na takto upravený odkaz, systém MUJHOST.NET si ho uloží do paměti a při jakékoliv další návštěvě bude systém vědět, že přišel tento návštěvník právě od Vás. Vzpomene si na to i pokud objednávku provede až při 5té návštěvě. I v tomto případě se přičte provize Vám. V rozhraní pro webmastery se Vám zobrazí seznam objednávek – VS a termín, které byly vytvořeny z Vašeho upraveného odkazu – tedy doporučení. Při úhradě objednávky zákazníkem Vám systém přičte provizi 10% z objednané částky. Též je možné ve stejném rozhraní vložit doménová jména, která si sami objednají Vaši zákazníci, bez toho aniž by museli klikat na Vaše odkazy, nebo uvádět Vaše referer ID v objednávce. Výhodou tedy je, že si přivedením nových zákazníků můžete vydělat na svoje vlastní služby – například na webhosting a doménu Vaší prezentace s inzercí tvorby webových stránek.

Při dosažení částky 1000 Kč můžete požádat o vyplacení provize, nebo jej převést jako kredit. Tím se Vám naskytne možnost okamžitě uhradit objednávku na Vaše nové služby. Také si můžete nechat v hodnotě nastřádané provize vystavit slevový kupon.

Vyplacení provize se provádí:

  • Fakturačně – pokud máte možnost nám vystavit fakturu (u plátců DPH je fakturována již s DPH)
  • Dohoda o provedení práce – zprostředkování prodeje (od naspořené provize je odečítána daň)
  • Formou kreditu – sleva pro čerpání našich služeb