Tvorba webových stránek

Mít webovou presentaci je dnes nutností každé firmy, podnikatele i živnostníků. Tvorba stránek není jen vytvoření líbivého webu.

Vytvoření webových stránek je činonstí profesionálů: Grafika – webdesignera, který webovou stránku namaluje. Kodéra, který přenese obraz do validního XHML kódu a CSS. Copywriter, který vytvoří texty dle zadání vhodné pro SEO. Programátora, který vše naprogramuje a rozhýbe. SEO odborníka, který web optimalizuje web a navrhne vhodná klíčová slovy a použije metody SEO, aby se web dostal na co nejlepší pozice na vyhledávačích.

 

Firemní web / webdesign

Kvalitní firemní prezentace je základním krokem k úspěšnému podnikání.

Známým faktem při tvorbě kvalitního webdesignu je, že na upoutání pozornosti klienta máte přibližně 5 vteřin. Pokud jej nedokážete v této době zaujmout, opustí Vaši stránku. V analytických nástrojích posléze měříme mertiku zvanou „bounce rate“, tedy okamžité opuštění stránky, kdy návštěvník vstoupí na landing page, nebo-li vstupní stránku webu, a další si již neotevře a web opouští.To může být dáno buď tím, že jsme jej neoslovili, či na stránkách hledal něco jiného – ve většině případů se však jedná o to, že zkrátka naše stránka nedokáže vybídnout klienta k další akci – a to je špatně  a při tvorbě webových stránek se tomuto tématu věnujeme a vše řešíme již při tvorbě wireframu a architektury webu jako takové. 

Otázkou je, jak docílit upoutání a následného udržení návštěvníka na Vašich stránkách tak, aby se posléze proměnil v zákazníka. Díky našim dlouhodobým zkušenostem dokážeme upoutat právě Vaši cílovou skupinu. Zajímavým designem, ale zároveň srozumitelnou a jasnou orientací ovládacích prvků neodradíme žádného z potencionálních zákazníků.

Našim cílem je, aby každá námi vytvořená webová prezentace reprezentovala Vaši společnosti v tom nejlepším světle. Tvorba stránek je alchymie, ve které musí „sedět“ vše na správném místě.

 

Tvorba internetového obchodu

Dávno nestačí mít jen skvělé produkty. Žijeme ve 21. století, ve století internetu – kdo s internetem nekomunikuje, jako by nežil.

Nabízíme Vám řešení. Vy máte nejlepší výrobky, my Vám je pomůže prodat. Naše e-shopy vám umožní prezentovat a prodávat Vaše výrobky na internetu.

Tvorba eshopu zahrnuje nastavení obchodu pro vyhledávače, tvorba xml feedu pro Heuréku, Zboží.cz a další srovnávače zboží.

Součástí každého námi vytvořeného elektronického obchodu je jednoduchá administrace, která Vám umožní přidávat nové výrobky, a tak můžete takřka okamžitě uspokojit jakoukoli poptávku.

Co má mít každý úspěšný eshop?

  • kvalitní wireframe
  • viditelné prvky call-to-action a především nákupní košík, v němž by měla být jednoduchá orientace
  • snadný a srozumitelný nákupní proces
  • zvýrazněné podstránky ohledně obchodních podmínek, cen dopravy apod.
  • viditelné reference zákazníků – je třeba implementovat např. službu „Ověřeno zákazníky“ – je důležité si vybudovat důvěru
  • struktura eshopu musí být opravdu přehledná, jednotlivé kategorie musí přesně korespondovat s produkty, které jsou v ní zařazené
  • v produktovém detailu musí být zřetelná konečná cena výrobku, skladová dostupnost a případná akce spojená s daným produktem
  • zákazník by měl vědět, kdy zboží dostane a neměl by po této informaci na eshopu pátrat

Vytvoření eshopu pro nás neznamená jen vytvořit hezký design bez špetky nápadu. Rádi Vám připravíme zajímavou nabídku a pomůžeme Vám vytvořit internetový obchod, na který se budou Vaši klienti rádi obracet.